Témata týdne

Jak moc?

24. srpna 2017 v 18:42 | Aries
Jak moc můžete chtít po druhém, aby se změnil? Kde je ta hranice donucení a manipulace? Dá se na tohle uplnatnit nějaká rovnost? Spravedlonost?
Má vůbec smysl být s někým, koho chcete změnit?

V posteli jsme tři (!)

24. července 2016 v 12:31 | Aries
Nevím, zda máte stejnou zkušenost, nebo zda vůbec chci, abyste takovou zkušenost měli.
Není to samozřejmě nic hrozného, když si na to zvyknete, ale já si na to zvykala doopravdy dlouho.

Nevím, na co jste mysleli, ale já tu píšu o své kočce.

Mám palandu a než se na ní kočka naučila vylézt, docela dlouho to trvalo.
Den předtím jsem říkala E, že mám pocit, jako kdyby byla Bonnie mojí babičkou, která umřela už před několika lety.

A pak zažíváte takové ty příjemné (sex) chvíle s E a kouknete přes peřinu.. a tam sedí kočka v rohu postele, a upřeně na vás hledí.(Doufám, že to moje babička není, pyšná by na mě asi (ne)byla.)

Ze začátku mi to přišlo strašně zvláštní. Nejhorší pro mě bylo, když dokonce vlezla pod deku a začala zkoumat z blízka, co tam provádíme. A vy v určitou dobu přece nemůžete zastavit se a odehnat kočku.Dokud vám nezačne útočit na pohybující se ruce, a co je její nejoblíbenější, že mi začne kousat ucho.

Zatímse nikdy nepřidala. (Jo, já vím, zní to strašně zvláštně, když vezmu v potaz, že tu mluvíme o kočce.. ale kamarádka mi vyprávěla, jak pes příteli při sexu olízl zadek.)

No, domácí mazlíčci jsou radost!Ale vždy je to divný pocit, když víte, že na vás někdo kouká.. nebo je to pro mě spíš perverzní, když Bonnie beru jako takové miminko.. které má prostě dvě maminky a ví o tom. Ví o tom až moc.

Vám to snad divné nepřijde?

Nucená lež

19. června 2015 v 19:10 | Aries
Sedím na gauči při rodinné sešlosti, všichni se baví a najednou padne ta zákeřná otázka. ,,Tak co Aries, našla už sis nějakého kluka?" zeptá se mě přímo babička. Rychle se kouknu napravo na mamku, nalevo na otce a s mojí sestrou se setkáme pohledem. ,,Ne babi, nějak teď nikoho nehledám.." odpovím nuceně a mamka hned otevírá nové téma - o práci.
Ale visí to ve vzduchu. Ta má odpověď o které polovina rodiny ví, že není pravdivá. Protože já už jsem skoro půl roku šťastně zadaná. Tak proč lžu? Protože mám přítelkyni.

Vařila myšička špagety

2. května 2015 v 12:05 | Aries
Tak jsem pozvala přátele na oběd.. Menu bylo naprosto jednoduché. Špagety!

Špagety, které všichni mají rádi a dokonce na ně byli všichni natěšení.
Měla bych asi dodat, že jsi úplně s mojí hotelovou školou nepřijdu jako panna v kuchyni a špagety sama vařím asi od 11let. Takže dát vařit vodu, počkat až se začne vařit, osolit a hodit do toho špagety (a nerozvařit je) opravdu umím.

I ty,Aries?!

4. dubna 2015 v 9:38 | Aries
Abyste pochopili, já nikdy nebyla takový ten typický zamilovaný člověk, který viděl svět růžově. Ještě nedávno jsem zastávala názor, že zamilovaní lidé by se měli někam zavřit, a nelézt mi na oči. Sladké řeči a chování? Eh, ustup satane!

Návod na použití MHD

14. března 2015 v 16:47 | Aries
MHD. Nejsem přímo z Prahy, ale vyskytuji se tam denně a denně také používám MHD. Proto mým životním posláním je právě teď sepsat tento článek. Možná někdo prozře!
Bude se jednat o "jednoduchý" návod na MHD.

Jako od Mattela?

5. března 2015 v 15:51 | Aries
Svět z plastu - při těchto slovech mi na mysl přišla myšlenka o umělosti lidí.

Docela nezávidím dnešním hochům a samozřejmě i holkám, kteří hledají nějakou přirozenou slečnu. Člověk aby se skoro bál zakoukat, či zamilovat někde v klubu nebo už i jen ve škole.

Aries, co tě ještě napadlo?

27. února 2015 v 16:05 | Aries
Existují slova, která ve vás něco vyvolají. V podstatě skoro každá. Vzpomínku, představu, tajný sen, pocit či pouze poutavou myšlenku. Já si vybrala lidské emoce, a samozřejmě jsem si vždy vybavila nějakou vzpomínku, která ve mě danou emoci vyvolala. Nechci vypisovat vzpomínky, ale spíše body, které obsahovaly.

Radost - přátelé, tanec, pocit volnosti a jídlo
Hněv - můj nepovedený výkres/malba
Strach - selhání, mraveniště
Smutek - zlomené srdce, náhlá smrt mé kočky
Důvěra - přátelství
Znechucení - poplivaný chodník, špinavé ruce
Očekávání - zklamání, nejistota
Překvapení - předstírání, slzy štěstí

Líbí se mi, jak slova dokáží vyvolat emoce. A emoce zase slova.
Třeba vám při přečtení slov vyplulo na povrch něco, na co už jste dlouho nepomyslely. -Aries:-*

Můj strach ze mě

21. února 2015 v 14:44 | Aries
Poslední dobou strašně moc přemýšlím nad budoucností a minulostí. A zjišťuji, že jsem mohla být naprosto někde jinde, kdybych několik věcí nepokazila, nebo naopak něco ještě vylepšila. Svůj život mám hlavně ve svých rukách a právě z toho mám strach..

Předsudky o bisexualitě

5. února 2015 v 18:12 | Aries
Cha! Zas mi jednou téma týdne nahrálo do karet. Předsudky o bisexualitě.. Tak ty má asi hlavně každá lesba.. Ironie, že?

Vyber si, Aries!

27. ledna 2015 v 18:39 | Aries
Partner nebo partnerka? Co v životě chceš? Téma týdne, které mi připomíná můj osobní problém se sexuální orientací..

Dětem zakázáno.

22. ledna 2015 v 19:01 | Aries
Zrovna hlídám 5letého kluka, a řikám si, jaké jsem měla dětství já. On momentálně sedí s ipadem na gauči a když mu ho vezmu, že si jdem hrát, začne neskutečný řev. A pak vidím téma týdne. Zakázáno.
A hned mě napadlo ,,Proč není něco dnešním dětem zakázáno?" nebo aspoň dost radikálně omezeno?
 
 

Reklama