Kočičí/sataní máma

30. dubna 2016 v 19:02 | Aries |  Deník
Moje 20. narozeniny jsou už za mnou a já si stejně přijdu, že mi je 15 a 26 zároveň. Je to vůbec možné?

Nastala moje další životní změna a to v podobě vysnšné kočičky. Jmenuje se Bonnie a je ze sataního sémě.
Fakt.

Vždy jsem svojí kočku chtěla a vždy jsem si to představovala jinak. Poslední dobou mi neskutečně drásá nervy, ale potom si hezky zaškrábe kde má a vyčůrá se do bedýnky a já si řikám, jak ji stejně miluju a vše odpuštěno, tralala.
Ne, mám ji doopravdy ráda, nebo ji spíš miluju a umazlila bych ji. Jenže je to samozřejmě kočka, kterou mám teprve dva týdny (teprve dva týdny mi je 20? Mě už to přijde jako věčnost) a mazlit se samozřejmě nenechá.
Takže když nastane ta situace, kdy mi lehne do klína, tak se samozřejmě klidně skoro hodinu nehnu, abych to nepřekazila.
Achjo, má mě omotanou kolem prstu.

Je to teď celkově složitěší, protože E. má pejska, takže nechci zanedbávat ani jedno zvířátko. Většinou to tedy vypadá, že jsem s mojí Bonnie, a když jde spát, tak se seberu a jdu ven na procházku. Máme v plánu je seznámit a doufáme, že se snesou a Easy Bonnie nesežere. Nebo naopak.. dobře, to asi pravděpodobné není.


S tím, jak utíká čas, se i neprodleně blíží šílené změny v práci, kterých se všichni bojíme. Pro mě to možná bude znamenat stěhování, nebo změnu spolubydlící. A i přes všechny problémy s dosavadní, nechci ani jedno. Protože mám okolí dost ráda a k E. to mám blízko.

Bonnie zrovna spí, takže mám příležitost zapojit různé kabely do notebooku a stáhnout fotky z foťáku, který jsem dostala k narozeninám a který tahám všude se sebou. Chci totiž hodně věcí a okamžiku zaznamenat a poté nechat vyvolat a polepit si vzpomínkami zeď. V praxi to vypadá, že fotím každou blbost. Haha.

Trošku jsem naštvaná sama na sebe, že nepíšu častěji, protože i tohle je pro mě zaznamenávání vzpomínek, ale prostě není čas. Ano, je to ohraná a smutná fráze v této době.

Mám neskutečné množství snů, které si chci ještě splnit! Ale hlavně mám neskutečnou radost z toho, kolik jsem si jich už splnila.. že jsem to dokázala.
Nebojte se toho.
 


Komentáře

1 Wye Wye | Web | 1. května 2016 v 7:55 | Reagovat

Aw, gratulju k číče! ♥

Hele, s těmi změnami, ono nějak bylo, nějak je a nějak bude, u know, prostě... držím palce, aby to dobře dopadlo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama