Duben 2016

Kočičí/sataní máma

30. dubna 2016 v 19:02 | Aries |  Deník
Moje 20. narozeniny jsou už za mnou a já si stejně přijdu, že mi je 15 a 26 zároveň. Je to vůbec možné?

Nastala moje další životní změna a to v podobě vysnšné kočičky. Jmenuje se Bonnie a je ze sataního sémě.
Fakt.

Vždy jsem svojí kočku chtěla a vždy jsem si to představovala jinak. Poslední dobou mi neskutečně drásá nervy, ale potom si hezky zaškrábe kde má a vyčůrá se do bedýnky a já si řikám, jak ji stejně miluju a vše odpuštěno, tralala.
Ne, mám ji doopravdy ráda, nebo ji spíš miluju a umazlila bych ji. Jenže je to samozřejmě kočka, kterou mám teprve dva týdny (teprve dva týdny mi je 20? Mě už to přijde jako věčnost) a mazlit se samozřejmě nenechá.
Takže když nastane ta situace, kdy mi lehne do klína, tak se samozřejmě klidně skoro hodinu nehnu, abych to nepřekazila.
Achjo, má mě omotanou kolem prstu.

Je to teď celkově složitěší, protože E. má pejska, takže nechci zanedbávat ani jedno zvířátko. Většinou to tedy vypadá, že jsem s mojí Bonnie, a když jde spát, tak se seberu a jdu ven na procházku. Máme v plánu je seznámit a doufáme, že se snesou a Easy Bonnie nesežere. Nebo naopak.. dobře, to asi pravděpodobné není.


S tím, jak utíká čas, se i neprodleně blíží šílené změny v práci, kterých se všichni bojíme. Pro mě to možná bude znamenat stěhování, nebo změnu spolubydlící. A i přes všechny problémy s dosavadní, nechci ani jedno. Protože mám okolí dost ráda a k E. to mám blízko.

Bonnie zrovna spí, takže mám příležitost zapojit různé kabely do notebooku a stáhnout fotky z foťáku, který jsem dostala k narozeninám a který tahám všude se sebou. Chci totiž hodně věcí a okamžiku zaznamenat a poté nechat vyvolat a polepit si vzpomínkami zeď. V praxi to vypadá, že fotím každou blbost. Haha.

Trošku jsem naštvaná sama na sebe, že nepíšu častěji, protože i tohle je pro mě zaznamenávání vzpomínek, ale prostě není čas. Ano, je to ohraná a smutná fráze v této době.

Mám neskutečné množství snů, které si chci ještě splnit! Ale hlavně mám neskutečnou radost z toho, kolik jsem si jich už splnila.. že jsem to dokázala.
Nebojte se toho.

Stárnu a stárnu

4. dubna 2016 v 18:44 | Aries |  Deník
Jsem vážně zvědavá, jak to se mnou dopadne.
Momentálně nemůžu být šťastnější.

Jsou vždy ty chvíle, kdy si říkám, jak jsem šťastná, ale pak přijde ještě něco dalšího a já jsem ještě víc. A moc sama nevím, jak moc daleko to může zajít. Protože se to stále stupňuje..

Blíží se moje narozeniny, a už teď tuším, že to budou moje nejlepší narozeniny vůbec.
Nepochopíte.
Moje přítelkyně (už se nad tím slovem začínám zase rozplývat) mi koupila k narozeninám koťátko. Mít vlastní kočku je jeden z mých velkých snů. A ona se rozhodla, mi ho splnit. Já už kočku plánovala dlouho, dokonce jsem se už rozhodla, že půjdu na veletrh FOR PETS kde jsem si chtěla kočku vybrat a vybavení k tomu.
A právě proto, že jsem o tom začala tak mluvit a ona už pro mě koťátko měla dávno zařízené, tak mi radši prozradila, co na mě chystá.
Nemlužu se dočkat, až to maličké budu mít doma. Ještě si tak dva týdny počkám.
Hlavně musím nachystat celý pokoj, aby se ji tu něco nestalo.

Venku začíná být krásně a já první slunečné dny strávila doma pod peřinou, jelikož jsem byla nemocná (nebo stále ještě trochu jsem). V práci stále přemýšlím, že bych chtěla psát krátké recenze na knihy, ale nějak se k tomu nemohu dokopat. Už jsem se o to pokoušela, ale moc dlouho mi to tedy nevydrželo.
Achjo.