Vše je tak, jak má

22. března 2016 v 18:37 | Aries |  Deník
%Jsem názoru, že se vše děje z nějakého důvodu.
Už jen nástup do mé aktuální práce odstartoval hromadu nových věcí a změn, bez kterých bych si to teď nedokázala představit. Od nových přátel, nové přítelkyně, až po bydlení v Praze.

Ano, už můžu nahlas říct, že mám přítelkyni. Jsem nejšťastnější..vážně.
Nejkrásnější na tom všem je, že se mnou doopravdy chce trávit čas a máme to k sobě kousek. Stále se toho nemůžu nabažit.

Další změna v mém životě je, že nám oznámili, že naše pobočka bude končit. Takže před sebou mám opět velké neznámo. Děsím se toho, i se na to těším zároveň. Určitě se to děje z nějakého důvodu. Dnes jsem Z. řekla, že jsme se možná měly jen potkat, a potom zase každá jít v práci svou cestou. Zatím spolu budeme stále bydlet. Ale uvidímě, co vše se může ještě změnit. Já chci u firmy zůstat a jen jít na jinou pobočku. Ona chce odejít úplně.. Myslím, že ji to prospěje. Protože teď tam prostě šťastná není a to je špatně.

Za zmíňku také stojí to, že na 99,99% si splním sen a pořídím si kočku. Majitel bytu mi to už schválil a teď už jen doopravdy záleží na mě, kdy si kočičku pořídím. Chtěla bych ji v dubnu, nějaké koťátko, jakoby k narozeninám. Na začátku dubna chci jít na veletrh For Pets a tam se podívat na vybavení, zda by tam nešlo sehnat za nějakou lepší cenu.
Těším se strašně moc!!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama