Březen?!

6. března 2016 v 11:44 | Aries |  Deník
Ehm.. přijde mi celkem vtipné, že jsem se radovala z internetu, když na tom notebooku stejně skoro vůbec nejsem.
Možná mě to i trošku mrzí, že tolik nepíšu.

Zjistila jsem, že udržovat vztahy s kamarádkami, spolubydlící a s přítelkyní (??) a do toho všeho chodit ještě do práce,číst si, vařit, uklízet, nakupovat a snažit se neutratit celou výplatu (což je asi to nejhorší na tom všem) ..je docela náročné.
Je to neskutečná změna od mého předchozího života, kdy jsem šla a přišla ze školy, najedla se, četla a šla spát a takhle stále dokola.

Najednou mám být dospělá. A já si tak docela i přijdu.. A věřím, že většina mých kamarádů mi možná i závidí. Tu nezávislost na rodičích.

Hlavně si plním sny!
Naposledy jsem si splnila sen s dalším tetováním.. Vlastně jsem si nechala udělat rovnou dvě a to hned po Vánocích.
Mým dalším snem je kočka. A to se dnes rozhodne, zda ji vůbec budu moct v bytě mít, protože dnes má přijít na návštěvu majitel bytu. Bojím se už teď.

Ten čas strašně rychle utíká a budu si na to stěžovat vždycky!
S Em. už se známe přes 2 měsíce. A vidíme se skoro denně. Největší výhodou je to bydlení nedaleko od sebe.
Jsem za ní strašně ráda..

PS: Včera jsem se náhodou s kamarádkou dostala na koncert Simple plan. Byla to neskutečná bomba! Byly jsme tam s jedním pořadatelem, dostaly vstup zadarmo a dokonce jsme mohli i s kluky pokecat a vyfotit se. Největší srdcovka je pro mě písnička Perfect, kterou kluci dali na závěr. Když si vezmu, že před cca 5lety na ní tancovala první ploužák s klukem, do kterého jsem byla neskutečně zamilovaná.. ah.
Zároveň mi to připomnělo, co všechno prostě dokážou kontakty. A jak se bez nich v tomhle světě absolutně neobejdeme.


 


Komentáře

1 cyber-princess cyber-princess | Web | 6. března 2016 v 11:53 | Reagovat

no já jsem dospělá ráda, jelikož vydělávam snažím se penize strkat pomalu do bytu a kupovat si doplnky abych nejdřív měla pěknej byt :D ale ty účty zabijej no :( na jednu stranu bych dítě, který se nemusí ničím trapit brala zpět, ale už jsem si zvykla být dospělá :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama