Březen 2016

Vše je tak, jak má

22. března 2016 v 18:37 | Aries |  Deník
%Jsem názoru, že se vše děje z nějakého důvodu.
Už jen nástup do mé aktuální práce odstartoval hromadu nových věcí a změn, bez kterých bych si to teď nedokázala představit. Od nových přátel, nové přítelkyně, až po bydlení v Praze.

Ano, už můžu nahlas říct, že mám přítelkyni. Jsem nejšťastnější..vážně.
Nejkrásnější na tom všem je, že se mnou doopravdy chce trávit čas a máme to k sobě kousek. Stále se toho nemůžu nabažit.

Další změna v mém životě je, že nám oznámili, že naše pobočka bude končit. Takže před sebou mám opět velké neznámo. Děsím se toho, i se na to těším zároveň. Určitě se to děje z nějakého důvodu. Dnes jsem Z. řekla, že jsme se možná měly jen potkat, a potom zase každá jít v práci svou cestou. Zatím spolu budeme stále bydlet. Ale uvidímě, co vše se může ještě změnit. Já chci u firmy zůstat a jen jít na jinou pobočku. Ona chce odejít úplně.. Myslím, že ji to prospěje. Protože teď tam prostě šťastná není a to je špatně.

Za zmíňku také stojí to, že na 99,99% si splním sen a pořídím si kočku. Majitel bytu mi to už schválil a teď už jen doopravdy záleží na mě, kdy si kočičku pořídím. Chtěla bych ji v dubnu, nějaké koťátko, jakoby k narozeninám. Na začátku dubna chci jít na veletrh For Pets a tam se podívat na vybavení, zda by tam nešlo sehnat za nějakou lepší cenu.
Těším se strašně moc!!

Zamilovanost

14. března 2016 v 10:54 | Aries
Několik dnů už přemýšlím nad tím, zda jsem zamilovaná.
Přijde mi totiž, že E. znám strašně dlouho, že ta doba bláznivé zamilovanosti opadla. Jenže ona asi žádná nebyla..
Mám ji ráda a ráda sní trávím svůj volný čas, ale je dobře, že tentokrát nemám ty růžové brýle a vidím vše střízlivě a reálně? I když i přesto jsem strašně šťastná. Jen mě trošku děsí, že tam nic takového neproběhlo.
Nevím, jaké to je z její strany. Samozřejmě tam je veškerá ta chemie a náklonnost, ale růžové brýle nemám.

Stále přemýšlím nad tím, zda je to dobře, nebo špatně.

Většinou se mi stávalo, že jsem ty růžové brýle měla a když postupem času ta bláznivá zamilovanost opadla, tak jsem zjistila, že s tím člověkem nemůžu být, nebo že to není to, co jsem hledala..

Jenže tentokrát jsem hned v tom stádiu, kdy vše vidím reálně. Nevím, co by se mohlo časem změnit.


PS: Po dnešní společné noci bych si troufla tvrdit, že se do té zamilovanosti teprve dostávám.

Březen?!

6. března 2016 v 11:44 | Aries |  Deník
Ehm.. přijde mi celkem vtipné, že jsem se radovala z internetu, když na tom notebooku stejně skoro vůbec nejsem.
Možná mě to i trošku mrzí, že tolik nepíšu.

Zjistila jsem, že udržovat vztahy s kamarádkami, spolubydlící a s přítelkyní (??) a do toho všeho chodit ještě do práce,číst si, vařit, uklízet, nakupovat a snažit se neutratit celou výplatu (což je asi to nejhorší na tom všem) ..je docela náročné.
Je to neskutečná změna od mého předchozího života, kdy jsem šla a přišla ze školy, najedla se, četla a šla spát a takhle stále dokola.

Najednou mám být dospělá. A já si tak docela i přijdu.. A věřím, že většina mých kamarádů mi možná i závidí. Tu nezávislost na rodičích.

Hlavně si plním sny!
Naposledy jsem si splnila sen s dalším tetováním.. Vlastně jsem si nechala udělat rovnou dvě a to hned po Vánocích.
Mým dalším snem je kočka. A to se dnes rozhodne, zda ji vůbec budu moct v bytě mít, protože dnes má přijít na návštěvu majitel bytu. Bojím se už teď.

Ten čas strašně rychle utíká a budu si na to stěžovat vždycky!
S Em. už se známe přes 2 měsíce. A vidíme se skoro denně. Největší výhodou je to bydlení nedaleko od sebe.
Jsem za ní strašně ráda..

PS: Včera jsem se náhodou s kamarádkou dostala na koncert Simple plan. Byla to neskutečná bomba! Byly jsme tam s jedním pořadatelem, dostaly vstup zadarmo a dokonce jsme mohli i s kluky pokecat a vyfotit se. Největší srdcovka je pro mě písnička Perfect, kterou kluci dali na závěr. Když si vezmu, že před cca 5lety na ní tancovala první ploužák s klukem, do kterého jsem byla neskutečně zamilovaná.. ah.
Zároveň mi to připomnělo, co všechno prostě dokážou kontakty. A jak se bez nich v tomhle světě absolutně neobejdeme.