Změny - malé, ale přece jenom

17. července 2015 v 15:19 | Aries |  Deník
Myslím, že dnes moje tělo zažilo doslova šok. Nevím, zda jsem tu popisovala moje nadšení do sportu a tak dále, ale musí vám být jasné, že jsem jeden z nejlínějších lidí. Ale já doopravdy vyjela na kole.. Vezmeme to však popořádku.

Změna č.1
Musím něco dělat se svým tělem a tak držím 28denní program od Mančígové. Můžu jíst kolik chci, akorát záleží co jím. Proplouvám tedy prvním týdnem a zjišťuji už změny, jakože mám více energie a méně hlad. A to jsem děsný žrout.

Změna č.2
Být méně závislá na mobilu a nenosit ho po baráku všude sebou. Stává se ze mě stíhačka A., i když prostě vím, že ona nemá čas a nenapíše.. (nekoukej na ten mobil sakra!)

Změna č.3
Rozhodla jsem se sportovat. Abych tomu tělu trošku pomohla a ono mě odměnilo výsledky. Slíbila jsem si, že pokud ještě zhubnu, nechám si píchnout piercing do pupíku. Musím mít ovšem odvahu břicho ukázat.. motivace musí být!
Chci tedy konečně začít pravidelně běhat v těch krásných botech, co jsem si koupila!!

Změna
č.4
Budu jezdit s mamkou častěji na kole. Dnes ráno, jsem se jí zaslíbila a nakonec jsem zjistila, že to není tak strašné. Byla jsem 1,5h venku (což je asi můj rekord za poslední dobu - možná pár let) a bylo to super. Akorát myslím, že zítra se nezvednu z postele.

Změna č.5
Dnes jsem si ostříhala vlasy. Asi 10-15cm. Po dvou letech jsem došla k názoru, že mě to barvení na červenou už nebaví a potřebuji změnu. Takže teď na mě kouká 5cm odrost. Šílím z toho. Takže pokud si někde vydělám dost peněz, nechám si to stáhnout profesionálním kadeřníkem. Jsem zvědavá, jak dlouho tohle vydržím.

Mám pocit, že nejhorší pro mě budou ty vlasy. Protože to je opravdu běh na dlouhou trať a může to klidně trvat i několik let.. Achjo.
 


Komentáře

1 Andréé - Majitelka blogu Andréé - Majitelka blogu | Web | 17. července 2015 v 15:39 | Reagovat

Fuj, jaký odporný blog!

2 Leni Leni | Web | 17. července 2015 v 15:40 | Reagovat

já cvičila podle Jillian :D :) a ráda chodím na cvičení no :D až po skoro 2 letech začínám být spokojená se svojí postavou.
S tim mobilem? :D to mám stejně tahám ho i na záchod :D :D ale snažím se to omezovat :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama