Stále se držím

21. července 2015 v 22:09 | Aries |  Deník
Příznám se, zrovna nahlížím do kalendáře na notebooku, abych se dozvěděla, co je vůbec za den. Chci totiž napsat, že začíná nový týden mé "diety" a ono už je úterý. Yay!
Máte ten samý problém s dny o prázdninách?

Začínám si myslet, že vypadám opravdu lépe. Dost lituji toho, že jsem si neudělala fotku svého těla na začátku, abych to potom mohla porovnat. Říkáte si, že za týden se toho nemohlo tolik změnit, ale já se neustále koukám do zrcadla a ujišťuji se, že ty boky a bříško jsou asi fakt o něco menší.
Nebo si to budu aspoň myslet a třeba se mi zvedne sebevědomí, což by pro mě byla taky taková malá výhra.

No, dnes jsem s jídlem sice trošku zhřešila, ale stále to obsahovalo zeleninu. A večer jsem si udělala výbornou polévku dle knihy.. Takže jsem si hřích odpustila.

A. u mě bude trávit třetí noc v řadě. Doteď docela nechápu, jak na ní vydržím čekat například do půlnoci, než přijde z práce. Ale je to naše poslední noc/setkání před tím, než odjede na 14dní na tábor. Jsem na sebe fakt zvědavá, jak to nějak "zvládnu", protože mi nebude moc psát, ale občas prý zavolá.
Dost o tom pochybuji, už A. znám skoro půl roku. Budu ráda, když budu vědět, že je vůbec živá. Haha.

Hodně řešíme ten byt a nábytek a jak to všechno bude. Dnes mi bylo asi 4x předhozeno, že nemám žádnou práci a co hodlám jako dělat. Já sama nevím.
Babička mi několikrát do telefonu opakovala, ať se snažím. Tak já se tedy snažit budu!

Nejvíce mě poslední dny rozčiluje, že mi nejdou seriály online. To video se prostě nenačte. Googlila jsem jak divá, ale problém nevyřešila, asi jsem odsouzená k obstinaci.

Bylo vám dnes taky šíleně vedro? Já málem v tramvaji a autobuse nepřižila. A všude ty kožené sedačky + moje krátké kraťasy = nic moc příjemného.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama