Prokletí a jiné maličkosti

13. července 2015 v 9:55 | Aries |  Deník
Po několika "málo" dnech jsem opět usedla/ulehla k notebooku a dostala chuť ohlédnout se zpět.
Nejsem si úplně jistá, zda se toho hodně stalo, ale pár událostí si rozhodně pamatuji.
Možná by se ten týden dal nazvat Konfliktním týdnem nebo Týden totální smůly na blbce.

Nevím, zda jsem vám někdy vyprávěla příběh, jak ke mě na Muzeu ze strany (slepého bodu) přišel chlap a prostě mě kopl do holeně. A ono vás to docela fakt šokuje. Já začala nadávat a než jsem se vzpamatovala, už jsem zahlédla jen záda chlapa, na kterého jsem při výstupu z metra koukala. Asi moc zle. V tu chvíli jsem se zmohla jen na nadávání a moje sestra, která má 50kg i s postelí prohlásila, že ho jde najít a zmlátit.
Ovšem kopání do Aries pokračuje.
Šly jsme s A. večer po Praze po Náplavce (kde se snad sešla celá Praha) a procházela kolem nás parta lidí v mém věku. A jeden z těch kluků do mě prostě kopl. Tentokrát zezadu, do lýtka. Opět jsem se stačila pouze otočit a zeptat se, zda je sakra normální a jeden z jeho kámošů (kterého to asi také překvapilo) na mě zavolal, že je to prostě ko*ot. Díky za slitování..
Upřímně doufám, že lidé do mě v dalších dnech kopat nebudou.

Další moje krásná příhoda je spojená s "nakupováním" s mamkou. To je tak, když si domluvíte sraz před Luxorem na hlavním nádraží. Příjdete o 5min. později a mamka nikde. Zjistíte, že mamka si doma zapomněla mobil. Tak čekáte.
Po hodině vám to začne připadat docela divné a voláte otci, zda něco neví. Táta zalarmuje sousedku, která se jde kouknout k nám, a zjistí, že mobil leží na nabíječce, ale mamka tu v bezvědomí není. Tak čekáte dál. Tady přichází na scénu můj oblíbený žebrák. Začal docela hezky - ,,Dobrý den slečno, nemáte pár drobných?" zeptal se a zkusil udělat i takové ty psí oči. Odpověděla jsem, že se omlouvám, ale že mu nic nedám. ,,Jste zlá" odpověděl obratem a odešel. Jenže já tam na tu mamku čekala ještě další hodinu. A on přišel zas. Sdělila jsem mu tedy, že se situace sakra nezměnila, a že mu nic nedám, že mám úplně jiné problémy. ,,Já už vás tedy nebudu otravovat, když jste tak lakomá" řekl mi a odcházel, jenže pak se náhle otočil, zle na mě pohlédl a skoro zakřičel ,,Proklínám tě! Budeš mít smůlu!"
Takže teď jsem prokletá. Né, že bych na takové věci úplně věřila, ale příjemné mi to také není.

Poučení z těchto příběhů? Nekoukejte zle na cizí lidi. Dávejte drobné, jinak budete prokleti.
Jo! A nikdy nečekejte na mamku 2,5h na nádraží v domnění, že se jí něco stalo. Ona si totiž vesele nakupuje..


 


Komentáře

1 ash ash | Web | 13. července 2015 v 11:19 | Reagovat

Ľudia sú hajzli. Utešujem sa tým, že keď sa takto správajú asi majú so sebou väčšie problémy ako ja. Optimizmus for lajf.

Bezdomovec bol náhodou milý že ti to povedal. Predstav si koľko ľudí ťa uriekne bez slova! To musia byť strašidelné čísla. :D

2 ash ash | Web | 13. července 2015 v 11:21 | Reagovat

[1]: akože nie teba konkrétne. Ale som si viac než istá že vždy keď prejdem Hlavnou znásobuje sa mi počet urieknutí.

3 Aries Aries | E-mail | Web | 13. července 2015 v 12:45 | Reagovat

[1]: Jo, to máš asi pravdu :)
Pak ale existují žebráci, kteří se zeptají, usmějí, odpoví, že to nevadí (ať už si v hlavě myslí cokoliv) ale hlavně ti nezkazí den.
Zajímalo by mě, kolik lidí proklel :D

4 motorbikegirl motorbikegirl | Web | 13. července 2015 v 13:35 | Reagovat

Nikdy se mi sice nestalo, že by mě někdo kopnul, ale asi 4 lidé mi za poslední rok bezdůvodně popleskali po zádech/rameni. A to je teprve horror. Nikdo nic neřekne, rychle odejdou než se zmůžeš na jediné slovo a já naprosto nechápu, proč to udělali. Pak se hodinu prohlížím, kde mám co nalepené za papír se zprávou, jestli nemám na sobě něco divného a nic. Jen tak.
S tím bezdomovcem je to vtipně napsané :D, ale zažít bych to asi nechtěla. Když jde někdo žebrat ke mně, také mu slušně odpovím, že nic u sebe nemám, ale většinou ani neodpoví a odejdou s výrazem, že mě jednou zabijí.
Bydlet v Praze, to je zážitek :D.
Co se týká aplikace na běhání, jmenuje se to C25K, pokud máš android, tak odkaz zde: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.c25k
Pokud máš iOS, snad něco podobného je i na něj :). Hodně štěstí, pokud začneš :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama