Votvírák - NEbezpečné dobrodružství

12. června 2015 v 9:11 | Aries |  Deník
Netušila jsem, že se opravdu překonám a nakonec na Votvírák pojedu. Ale kamarád mě ukecal a už se z toho nešlo vyvléknout, takže momentálně mám sbalenou krosnu, na hlavě mám klobouk a čekám na kamarádku.

Musím říct, že absolutně netuším, jak přežiji cestu. Jela jsem z domova do Prahy, a sotva jsem si tu krosnu nandala, měla jsem pocit, že si pomalu lehám dozadu. Stále mám ještě namožené nohy z mého "cvičení" (Jo, jsem fakt strašná a nic nevydržím.) a záda mě začala bolet po cca 5min. Netuším, kolik mám na zádech kilo, škoda, že jsem to doma nezvážila. Sotva jsem v pražském bytě krosnu ze zad sundala (odlepila) naplnila mě neskutečná úleva a poté pocit zděšení, když jsem viděla ty mokrá záda.

Vtipné je, že na takovýto festival jedu úplně poprvé, takže absolutně netuším, co a jak si mám sbalit. Když si můj batoh potěžkala máma, prohlásila, že umřu a určitě táhnu plno zbytečností.
(Řekněme si upřímně, já chtěla táhnout i cestovní scrabble na cestu do vlaku, ale nakonec jsem ho musela nechat doma.)

Takže absolutně nevím, co potřebuji a co ne. Táhnu věci i jako toaleťák, čelovku a náplasti. Hlavně mám super růžovou pláštěnku, kterou jsem už od svých dětských táborů naprosto nesnášela. A rozhodla jsem se, že pokud bude pršet, tak si vezmu žabky, protože holiny fakt nepotáhnu.

Na jídlo jsem se docela vykašlala, i když mám hromadu musli tyčinek, jednu obr Májku (Klasika!) a nějaké to pečivo k ní. Jak se znám, stejně to nesním a vyžeru ostatní. Do vlaku jsem si vzala zdravé bonbony a ještě táhnu flašku alkoholu.

Snažila jsem se hledat nějaké rady ohledně festivalu a co si vzít sebou. Moc jsem toho nenašla, takže plánuji si napsat nějaký seznam pro příště (pokud vůbec nějaké bude).

Co fakt nemám, je karimatka. Zatím mě to nijak netrápí, avšak uvidíme večer. Kamarád, se kterým možná budu ve stanu, říkal něco, že mi jednu vezme, ale kdo ví? Také jsem při cestě vlakem zjistila, že mám spacák asi do 7stupňů, takže jsem v duchu děkovala za zimní ponožky a tepláky, které jsem si sbalila

Jsem upřímně fakt zvědavá, jak tyhle dny přežiji a pokud je vůbec přežiji. Nejvíc se děsím asi záchodů a hygieny. Bože, stůj při mě.

Všem, co jedou na Votvírák - přeji nám krásné počasí a hlavně si to tam musíme užít!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama