Velice "šťastné" dny

17. května 2015 v 23:24 | Aries |  Deník
To teda byl týden! Ještě, že už je za mnou..

Několik dnů jsem se dokonce i učila.. jsem na sebe pyšná.
Avšak mnohem záživnější byly dny s A..

Měly jsme naplánovaný koncert Our last night, na který jsem dostala lístky právě od A. k narozeninám!
Strašně jsme se těšily!
Takže jedu si tak kolem 17h do Prahy, že počkám na A. a půjdeme na koncert. Sotva dorazím do pražského bytu a otevřu instagram, zjistím, že koncert byl přeložen na další den kvůli nějakým problémům s dopravou. Naštvalo mě to. Hlavně z důvodu, že jsem se bála, že A. nebude druhý den moct.

Nemýlila jsem se! Napsala jsem A. sms, že koncert dnes není a ona mi hned obratem volala, že ji to mrzí, ale že takhle narychlo za sebe v práci náhradu nenajde. Byla jsem fakt smutná.. a dost asi protivná v dalších sms.

Koncert nekoncert, A. se objevila v mých dveřích o hodinu později s kytkou. Abych nebyla smutná.


Dohodly jsme se, že lístky vrátíme a koupíme si za ně něco jiného. Druhý den jsem si jela vytisknout otázky k maturitě. Ovšem v copycentru, kde pracovala "moc příjemná paní", jsem zjistila, že jsem ty otázky zapomněla dát na flashku. Paráda Aries, gratuluji.

Jela jsem domů, naštvaná se zmrzlinou na uklidnění v ruce a přemýšlela jsem, co se může ještě pokazit.

Dorazila jsem domů. Za 10min. mi píše A., že nakonec náhradu našla, jestli na ten koncert ještě stále chci jít. Takže jsem se za 30min. sebrala a jela zpět do Prahy.

Our last night byli boží! Měli super atmosféru!

Dokonce jsem se tam sešla se svým bývalým/kamarádem kterého jsem dlouho neviděla, tak jsme trošku i pokecali.
A. u mě opět spala a měli jsme v noci menší krizi. Žádná hádka nebo tak, spíš bych to nazvala společným smutněním. Ale vyřešeno. Jsem strašně ráda, že o všech věcech dokážeme mluvit. Myslím, že je to ve vztahu hodně důležité.

Další den jsme uskutečnila další pokus na vytisknutí otázek. Jedna stránka stála 2,50Kč, což mě u kasy málem povalilo a nejvtipnější mi přišlo, když paní otevírala každý world soubor a koukala, kolik je tam stránek. Počet si poté zapisovala na lísteček. Trvalo ji to asi 30min....

S A. se uvidíme až po mých maturitách. Jsem na sebe fakt zvědavá.. to asi všichni. Haha. Jestli to udělám já, tak už to musí udělat vážně každý troll. Zatím nejsem vůbec nervózní. Zatím.

Fakt se musím donutit k tomu učení. Ale asi to teď bude jednoduší, i když jdu zítra hlídat Satánka.. uvidíme.

Užívejte, pokud už máte po maturitách, nebo vás teď vůbec už netrápí! :)


 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama