Prodloužený víkend

10. května 2015 v 21:21 | Aries |  Deník
Překvapivě se nic nepokazilo!

Víkend s A. byl naprosto geniální. Ze čtvrtka na pátek jsem spala u ní, pak jsme se přesunuly k nám domů. A. se u nás moc líbilo, všechno tak vychvalovala a dokonce se ji líbil i můj pokoj. Pátek jsme strávily samy, ale v sobotu k nám přijela Tess, jely jsme nakoupit něco na grilování a pak se objevil i přítel Tess a ještě Katy.

Byl to super večer. Vlastně takový seznamovací s A.. Nikdy jsem nikomu nepředstavila svého kluka/holku. Takže tohle bylo takové moje poprvé a bylo to super. Hlavně bylo super, mít lidi které miluji takhle pohromadě. A žádná katastrofa nenastala.
Katy a Tess se moc k A. nevyjádřily, a když jsem se ptala na názor A., prý ji všichni přišli sympatičtí a nevidí nikde problém. Tak uffff.

A. odjela dnes, kolem 16h. Bylo to takové zvláštní a smutné (?), obě jsme si uvědomovaly, že se uvidíme až 15.května. Což je v podstatě za chvíli, ale mě to bude připadat jako strašná doba.
Mám po koncertě spát u ní a seznámit se s jejími spolubydlícími. Snad to také dopadne dobře. Jsou přece jenom starší.. z toho mám trošku obavy.

Jinak mi začlo docházet že za 2 týdny maturuji. Průser. Musím se zítra začít doopravdy učit a vůbec nevím, jak toho dosáhnu. Nikdy jsem se nic neučila.. a to ještě pojedu hlídat Satánka.

Nadcházející dny budou asi ty nejhorší. Už abych měla maturitu za sebou.
Mějte se usměvavě!
 


Komentáře

1 Wye Wye | 16. května 2015 v 19:55 | Reagovat

Nah, je super, že to proběhlo dobře ^^
A hodně štěstí maturitou :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama