Maturita 2015

6. května 2015 v 21:59 | Aries |  Deník
Tak písemná část je za mnou/námi! Ani nevím, zda tu o tom mám psát, protože na facebooku je už debat dost..

Asi se jen vyjádřím ke svému výkonu.
Jidáše jsem nevěděla, a nadávám spíš sobě, než Cermatu, protože můj všeobecný přehled je vážně.. hodně zanedbaný. Takže vidím vinu jedině u sebe. Počítala jsem si předběžně body. Budu mít snad za 4..
Slohová práce z angličtiny a češtiny... Nevím, tam si nejsem jistá nikdy.
A didaktický test... musím říct, že mě dost zradil poslech, kde jsem někdy fakt nerozumněla. Né, že bych nerozumněla anglickému významu, ale spíš mi to občas přišlo jako žvatlání. Možná jsem hluchá.Uvidíme jak to dopadne.
Další událost, která proběhla včera - seznámila jsem A. s L. (vypadá to fakt zvláštně takhle napsaně..)
L. potřeboval boty, tak jsme vyrazili do obchodního centra, kde jsem měla sraz i s A.. Seznámila jsem je, koupili boty (během 10min, zlaté nákupy s L.) a A. napadlo, že bychom mohli do kina na Avengers..společně! A tak jsme šli. Poté jsem se s A. odpojila od L. a jela jsem domů. Myslím, že to proběhlo celkem dobře. Ani s jedním jsem o tom neměla příležitost mluvit, ale možná to moc řeším. Abyste pochopili, já ještě nikdy svojí holku/kluka s přáteli neseznamovala.

Musím říct, že se dost těším na zítřek a nadcházející dny. Mám je od zítřka do neděle strávit s A.. Moji rodiče mají odjet na prodloužený víkend na kola, takže budeme mít barák jen pro sebe! Snad se nic nepokazí. Nesmím se tak moc těšit!

Mějte se krásně, já se údajně musím učit..
 


Komentáře

1 An0nym An0nym | 7. května 2015 v 18:10 | Reagovat

Tak ti držím palce, nech to dobre dopadne ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama