Boží klid

31. května 2015 v 19:27 | Aries |  Deník
Tak mám po všem!
Už jen stačí vyzvednout si maturitní vysvědčení ve škole.. poslední návštěva školy!

Začínám vymýšlet, co vše podniknu o prázninách. Hlavním cílem bude čas s A. a ovšem s Tess a Kate.
Jak já se neuvěřitelně těším. Na ten klid. Na tu prázninovou Prahu.

Tento týden budu celý v Praze, určitě obvolám pár přátel.. Hlavně některé jsem neviděla opravdu dlouho.
Mám také v plánu párkrát vyzvednout A. z práce..

Rodiče jsou šťastní. V podstatě všichni kolem mě jsou happy. Ze mě. Podle mě do poslední chvíle moc nevěřili, že tu maturitu nakonec nějak zvládnu. Nejvíc se asi ulevilo babičce, které na tom dost záleželo. Sama mi řekla, že trošku pochybovala a bála se, protože jsem strašný lajdák, co nechá vše na poslední chvíli.

Což měla sakra pravdu. Na maturitu jsem se učíla týden před. Na němčinu, z které jsem měla největší strach, jsem se začala učit dva dny před zkouškou. Jsem strašná. Ale zvdládla jsem to! ..protože mám neuvěřitelné štěští. Jako vždycky sakra.. jak se má člověk potom poučit ze svých chyb?

A. mi věřila asi nejvíc, když mi dárek za maturitu koupila ještě před zkouškou. Jinak by mi ho asi dala jako útěchu, že jsem maturitu nedala.. haha.

Rodiče dnes mluvili o nějakém dárku. "Překvapivě" jsem si vybrala dražší knížku. Pozítří na ní s mamkou půjdeme kouknout..

Což mě přivádí k další věci a to, že mám konečně čas na čtení! Od L. jsem dostala knížku k narozeninám, a k vánocům jsem dostala hned knížek 9, na které jsem ovšem vůbec neměla čas. Ten právě teď přišel! Knížky mi strašně moc chyběly.. aah, už se na tebe třesu, Hobite!

Přeji krásné dny! Já si jdu číst..
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama