Poslední zvonění

25. dubna 2015 v 9:50 | Aries |  Deník
Tak už se do školy vrátím jen kvůli maturitě. Je to docela depresivní..

Ve čtvrtek jsme měli poslední zvonění na škole. Zvláštní je, že jsem to tedy moc neprožívala - rozhodně né jako ostatní.
Naše třída už v 7h ráno stála před školou, vybavená vodou, kasičkami a v mém případě i bonbony (jsem hodná duše prostě..).
Měli jsme zakázaný ocet, voňavky a další smradlavé věci, kterými jsme to my schytali minulý rok. Takže who cares? Bude pomsta! (Tak to pojala většina rebelů z naší třídy)

Lidé začali chodit a já je začala opravdu litovat. Kdyby to bylo na mě, pustím každého do školy úplně suchého a ještě s bonbony.. Ale moc to nevyšlo u dveří to schytali tak moc, že z nich doslova teklo.
Druháci, co měli okna na ulici, se rozhodli, že nebudou čekat na pomstu dva roky, ale že se nám pomstí hned. Takže na naše hlavy přistály z druhého úatra nějaké kousky jablka a (snad) voda. Během 7min jsme slyšeli řev, okno se zabouchlo a byl klid. Haha!

No, postupně jsme tedy vybíraly peníze a v 8h jsme zalezli zpět do školy, kde jsme se převlékli z našich překrásných pyžam a začali jsme si povídat s třídní, která nám potom rozdala vysvědčení a posudky o maturitní práci a mohli jsme jít domů.

Nakonec máme poslední zvonění doslova, kdy začne zvonit, pustí se hudba a my scházíme po našich schodech a máváme a spíš se vysmíváme těm, kdo na té škole ještě nějaký ten rok pobudou.. Teď jsme se moc nesmáli. Ti malí hajzlové druháci chytli znovu mstící náladu a když jsme scházeli, tak po nás začali znovu něco stříkat.
Přičichla jsem si ke kamarádce a málem jsem se pozvracela. Měli jsme podezření, že je to moč.. Prostě demence. Takže jsme všichni smradlaví šli na společný oběd a moje cesta, když jsem přišla domů, vedla rovnou do sprchy.

Údajně bych se už měla učit. Moc ale nechápu, proč máme svaťák tak brzo.. Kamarádka ho má až příští týden a to dokonce maturuje dříve než já. Ale nevadí.. akorát teď chudák bude jezdit sama vlakem.
My jsme vysvědčení "oslavili" v karaoke baru a na to, že jsem neměla ani kapku alhokohu jsem se bavila náramně.

Doufám, že si také užíváte svá poslední zvonění.. s mírou a trochou rozumu.
Už je máte za sebou?
 


Komentáře

1 motorbikegirl motorbikegirl | Web | 25. dubna 2015 v 13:50 | Reagovat

U nás bylo poslední zvonění docela pěkné. Naštěstí nás nikdo nepoléval vodou, ale hned u bran se na nás vrhli všichni čtvrťáci a pomalovali nám celý obličej, krk, ruce.. smyvatelnými fixami. Nějaký smrad na nás také nastříkali (ale nebylo to tak hrozné), před vchodem jsme museli projít hnojem, což zrovna lákavé nebylo. Místo jedné hodiny jsme pak měli na hřišti nějaký program a nakonec se dražili blbosti jako ''5 minut cokoliv říkat do rozhlasu'' atd.
Pomstu druháků nechápu. Mě by ani nenapadlo se mstít. Pořádně si to užiju až za tři roky.
Ať se ti dál pěkně daří! :)

2 Aries Aries | E-mail | Web | 25. dubna 2015 v 14:26 | Reagovat

[1]: Tak to máte super, že máte takový program!
Já po celé tři roky skončila po útoku čtvťáků vždy katastrofálně.. Ale také mě nikdy nenapadlo se mstít. Máme na škole hold dementy.. ani nás nenapadlo zavřít spolužáka do takových dvojtých oken. Našel ho tam až učitel. Špatnému vývoji některých lidí prostě nezabráníš :S :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama