Poslední dny ve škole..

21. dubna 2015 v 19:58 | Aries |  Deník
Začínám se asi opravdu bát o svoji budoucnost. Poslední dny byly docela zásadní.

Nakonec se asi nebudu stěhovat od rodičů, Tess to odpískala (což ti zlato nevyčítám), takže zůstanu asi doma a o prázdninác budu bydlet v bytě u sestry, která bude pryč - cestuje. To mi ani tolik nevadí.
Další věc, která se asi vyřešila, že nebudu mít práci ve školce u mamky, takže budu muset hledat po maturitě něco jiného.. yey, těšing.

Jinak se mi samozřejmě blíží maturita. Za dva týdny je to tu.
Zvláštní je, že nervozitu pociťuji pouze pokud o ní mluví učitelé. Mimo tyto rozhovory jsem absolutně v klidu a šťastná ze vztahu s A..

To je také poslední dobou jediné, co mi udržuje hladinu štěstí a radosti. A.. Řekla bych, že je vše v pořádku. Trávíme spolu pouze víkendy, protože ona pracuje a já mám školu. Prostě není moc času. A asi bude i hůř, protože údajně mám za dva dny už ležet v knížkách a učit se.. no já to tak žhavě nevidím. Mohla bych si vytisknout ty otázky na ekonomiku.. hh!

Jsem zvědavá, jak to v mém životě vše dopadne. Už se strašně těším na prázdniny. A. už naznačovala nějaké společné plány, ale zastak moc předbíhat nechci. Bůhví co bude.. Avšak kdyby nám vyšlo to Řecko, vůbec bych se nezlobila!

Stále se nějak nemám k tomu, představit A. rodičům a kamarádům. Né proto, že bych se za ní styděla, to vůbec! Spíš tyto situace nemám ráda.. strašně si to představuji, co se bude říkat, co dělat, jak to bude probíhat.. Možná se také trošku bojím toho věkového rozdílu s mými přáteli, protože když já jsem s nimi, chováme se všichni jak banda postiženců. Což s A. někdy také, ale prostě si ještě nejsem jistá.. A je zvláštní, že ona sama už se vyptává, kdy ji představím. A to z nás dvou je ona ta zdrženlivější a opatrnější (?).
Možná už to bere vážněji, než já sama? Who knows.

Za dva dny mi definitivně končí škola a vkročím tam až kvůli maturitám. Nevím, zda se na to úplně těším. Hlavně se bojím ztráty přátel. Úplně se zase rozutečeme.
Ale co se dá dělat.. uvidíme!

Mějte se krásně! Úsměv!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama