Narozeniny

13. dubna 2015 v 17:55 | Aries |  Deník
Tak mi včera bylo 19let.
Řeknu vám, že se cítím tak na 60let.

Já narozeniny nikdy moc úplně neprožívám, když nebereme v potaz moje dětské party, které se organizovali tak do 12let?
Od té doby, co se čeká, že se někde s přáteli na narozeniny zřídím alkoholem, je moc neslavím. Většinou se sejdu s nejbližšími na obědě, či uděláme jen nějaký filmový večer u mě.

Tyto narozeniny jsem měla zase rodinný oběd, což je jedna z věcí, na kterou se doopravdy těším, protože mám právo výběru jídla a mamka mi to nemůže zamítnout. Vymyslela jsem si kuře na mrkvi s bramborem, protože to miluju a dlouho jsme to neměli. Mňam.

Po obědě jsem jela za A., abych se sní vůbec tento týden viděla. Přestávám to docela zvládat. Ta holka mě absolutně dostala, okouzlila, pomátla.. (představte si minimálně dalších 10 slov).

Od ní už jsem dostala narozeninový dárek dříve. Dva lístky na koncert. Samozřejmě, že tam půjdu s ní! Je to v květnu.
Takže jsem "nepočítala" s dalším narozeninovým dárkem. Přišly jsme k ní a ona vytáhla balíček. Tak jsem na ní zírala, že jestli si dělá srandu, že dárek už jsem dostala dávno.. Nakonec řekla, ať to otevřu před ní. Trošku jsem se bála, protože nemám ráda, když na mě člověk kouká a čeká nějakou reakci. Myslela jsem, že ji uškrtím. V balíčku bylo 19 kindervajíček, které absolutně miluji. Abyste pochopili. Když se s A. vidíme, já pro ní většinou mám lízátko a ona pro mě kinder. Nevím moc, jak tato "tradice" vznikla. Já ji na její narozeniny dala mega chuppachups lízátko, ve kterém jich bylo asi 15 malých. No, ona mi teď dala krabici s kinder... budu tlustá.


Narozeniny se mi líbily. Možná až moc :3 Divím se, že si s A. stále nelezeme na nervy nebo že jsme se ještě nepohádaly.

13.4 (dnes) jsem nešla do školy, nebylo mi dobře. Avšak teď hlídám Satánka. Nevím co je horší - jestli když jde pomalu domů a nebo když jede pomalu na kolobězce, se kterou stále tříská o zem. Možná by bylo jednoduší odnést ho domů na zádech. Někdy mi ty děti lezou opravdu krkem.. ale zároveň je mám ráda.

Těším se dokonce i na zítřek, máme mít ve škole ochutnávku hmyzu. Zní to možná děsivě, ale já se na to opravdu těším, že to zkusím. Akorát myslím, že mě to přejde, až je uvidím. Haha.. snad ne.

Mějte krásné slunečné dny, posílám úsměvy!
 


Komentáře

1 Lucille Daryl Lucille Daryl | Web | 24. dubna 2015 v 12:43 | Reagovat

Ačkoli už se nějakou tu dobu sušenkám a dalším kupovaným sladkostem vyhýbám, kinder vajíčko neodmítnu NIKDY! :D A opožděně přeji vše nejlepší. :)

2 Aries Aries | E-mail | Web | 25. dubna 2015 v 8:52 | Reagovat

[1]: Děkuji :)
No už mám poslední kusy.. A to mi měly vydržet do května :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama