Duben 2015

Máš, co jsi chtěla!

29. dubna 2015 v 16:33 | Aries |  Deník
Vysnít si život je jedna věc a co se stane doopravdy realitou je věc druhá.
Vždy jsem chtěla někoho, kdo bude na stejné vlně jako já.. Ano, zažívám nejšťastnější chvíle svého života, ale i přesto to na mě někdy dolehne..
Někdy byste prostě chtěli pocítit ten zájem z druhé strany, víc než kdy jindy. Někdy vám nestačí sms na dobré ráno a dobrou noc a vidět se jednou za týden.

Ale vždy jsem tohle chtěla! Takový ten nezávislý vztah, kdy mi druhá strana nebude vyčítat nedostatek času, přátele a moje aktivity. Kdy je důležitá důvěra a já se neztrachuji, když jde večer pařit, nebo když tráví večery s kamarádkami. Nedala mi jediný důvod pochybovat.
Já totiž dávám důvod pochybovat sama sobě! Začínám si myslet, že už mi to nestačí. Že potřebuji více pozornosti. A připadá mi, že se ji moc zoufale dožaduji, až ji to musí otravovat.
Obávám se toho, že se ze mě stává jedna z těch závislaček/stíhaček, které druhou polovinu nenechají ani nadechnout osamotě. Chtěla bych si s ní povídat hodiny, ale místo toho mi odpoví jednou za hodiny dvě.

Doufám, že je to nějaké mé období. Období, kdy potřebuji vědět, že tu pro mě je. Což mi momentálně teď nepřipadá. Já nechci být na nikom závislá. Nesnáším, když je někdo závislý na mě.. Zvládnu to!
Zvládnu tohle období a vše zase bude jako z pohádky, kterou jsem si vysnila!
Přijdu si zase ztracená.

Stres, učení a pohoda..

28. dubna 2015 v 14:23 | Aries |  Deník
Tak jsem zjistila, že asi neodmaturuji!
Po posledním zvonění se mě každý den rodiče ptají, zda už se učím. Koukala jsem na ně jak na blázna. Vždyť mám měsíc.
(Až si to budu číst zpětně, budu se určitě strašně fackovat, jak jsem byla blbá a líná!!)

No, takže během toho pilného učení jsem stihla v neděli kino za 50Kč s A.. Rychle a zběsile mě tedy nijak moc neohromilo, předchozí díly jsem neviděla všechny (nebojte se, A. už rozhodla, že je rozhodně v blízké budoucnosti všechny uvidím..) takže jsem to tak moc neprožívala a spíš mi to chvilkami přišlo jako jedno velké fantasy s lítajícími auty. Achjo.

Včera jsem si byla vytisknout otázky k maturitě z ekonomiky. Je to jen 128 stran a dala jsem za ně 200kč cca. Moji peněženku to bolelo. Potom to už bolelo i mě, když jsem si uvědomila, že se to budu muset všechno naučit.
(A při třízení a rovnání do desek už skoro i ukápla slza, když jsem viděla všechny ty slova o kterých jsem neměla ani tušení, že v ekonomice existují.)
Ten den jsem si ještě zašla s L. na výbornou pizzu a zase jsme docela dobře pokecali, až mi to začalo připomínat staré časy. Jeho rodiče mě asi rádi viděli.

Vyhlídky na tento týden nejsou s A. nijak moc příznivé.
30.4. máme jít do ZOO, kde A. ještě nikdy nebyla.. ale když teď kouknu z okna, tak doufám, že nás potká lepší počasí.
1.5. se s A. neuvidím, protože jde na Majáles. Ironie osudu, že mám někoho na 1.máje, ale stejně s ní nebudu.
Takže večer na čarodějnice i na Máj se mě ujme Tess s přítelem. Už je považuji za takové náhradní rodiče. Budu jim tam opět oxidovat, tak snad jim nebudu lézt moc na nervy. (I know it. You love me, but...)

Teď jsem si uvědomila, že se mi blíží písemné testy. Yeah! Asi bych se měla na něco kouknout..
Ale zatím jdu hrát Sims za odměnu. Dnes jsem totiž dodělala ty desky na EKO a skoukla Petrolejové lampy. Což bylo docela psycho, ještě že jsem na to nekoukala večer, jak bylo původně v plánu.

Mějte se krásně a užívejte deštivé dny! (A jestli vám tam svítí slunce, tak vás proklínám!)

Poslední zvonění

25. dubna 2015 v 9:50 | Aries |  Deník
Tak už se do školy vrátím jen kvůli maturitě. Je to docela depresivní..

Ve čtvrtek jsme měli poslední zvonění na škole. Zvláštní je, že jsem to tedy moc neprožívala - rozhodně né jako ostatní.
Naše třída už v 7h ráno stála před školou, vybavená vodou, kasičkami a v mém případě i bonbony (jsem hodná duše prostě..).
Měli jsme zakázaný ocet, voňavky a další smradlavé věci, kterými jsme to my schytali minulý rok. Takže who cares? Bude pomsta! (Tak to pojala většina rebelů z naší třídy)

Lidé začali chodit a já je začala opravdu litovat. Kdyby to bylo na mě, pustím každého do školy úplně suchého a ještě s bonbony.. Ale moc to nevyšlo u dveří to schytali tak moc, že z nich doslova teklo.
Druháci, co měli okna na ulici, se rozhodli, že nebudou čekat na pomstu dva roky, ale že se nám pomstí hned. Takže na naše hlavy přistály z druhého úatra nějaké kousky jablka a (snad) voda. Během 7min jsme slyšeli řev, okno se zabouchlo a byl klid. Haha!

No, postupně jsme tedy vybíraly peníze a v 8h jsme zalezli zpět do školy, kde jsme se převlékli z našich překrásných pyžam a začali jsme si povídat s třídní, která nám potom rozdala vysvědčení a posudky o maturitní práci a mohli jsme jít domů.

Nakonec máme poslední zvonění doslova, kdy začne zvonit, pustí se hudba a my scházíme po našich schodech a máváme a spíš se vysmíváme těm, kdo na té škole ještě nějaký ten rok pobudou.. Teď jsme se moc nesmáli. Ti malí hajzlové druháci chytli znovu mstící náladu a když jsme scházeli, tak po nás začali znovu něco stříkat.
Přičichla jsem si ke kamarádce a málem jsem se pozvracela. Měli jsme podezření, že je to moč.. Prostě demence. Takže jsme všichni smradlaví šli na společný oběd a moje cesta, když jsem přišla domů, vedla rovnou do sprchy.

Údajně bych se už měla učit. Moc ale nechápu, proč máme svaťák tak brzo.. Kamarádka ho má až příští týden a to dokonce maturuje dříve než já. Ale nevadí.. akorát teď chudák bude jezdit sama vlakem.
My jsme vysvědčení "oslavili" v karaoke baru a na to, že jsem neměla ani kapku alhokohu jsem se bavila náramně.

Doufám, že si také užíváte svá poslední zvonění.. s mírou a trochou rozumu.
Už je máte za sebou?

Poslední dny ve škole..

21. dubna 2015 v 19:58 | Aries |  Deník
Začínám se asi opravdu bát o svoji budoucnost. Poslední dny byly docela zásadní.

Nakonec se asi nebudu stěhovat od rodičů, Tess to odpískala (což ti zlato nevyčítám), takže zůstanu asi doma a o prázdninác budu bydlet v bytě u sestry, která bude pryč - cestuje. To mi ani tolik nevadí.
Další věc, která se asi vyřešila, že nebudu mít práci ve školce u mamky, takže budu muset hledat po maturitě něco jiného.. yey, těšing.

Jinak se mi samozřejmě blíží maturita. Za dva týdny je to tu.
Zvláštní je, že nervozitu pociťuji pouze pokud o ní mluví učitelé. Mimo tyto rozhovory jsem absolutně v klidu a šťastná ze vztahu s A..

To je také poslední dobou jediné, co mi udržuje hladinu štěstí a radosti. A.. Řekla bych, že je vše v pořádku. Trávíme spolu pouze víkendy, protože ona pracuje a já mám školu. Prostě není moc času. A asi bude i hůř, protože údajně mám za dva dny už ležet v knížkách a učit se.. no já to tak žhavě nevidím. Mohla bych si vytisknout ty otázky na ekonomiku.. hh!

Jsem zvědavá, jak to v mém životě vše dopadne. Už se strašně těším na prázdniny. A. už naznačovala nějaké společné plány, ale zastak moc předbíhat nechci. Bůhví co bude.. Avšak kdyby nám vyšlo to Řecko, vůbec bych se nezlobila!

Stále se nějak nemám k tomu, představit A. rodičům a kamarádům. Né proto, že bych se za ní styděla, to vůbec! Spíš tyto situace nemám ráda.. strašně si to představuji, co se bude říkat, co dělat, jak to bude probíhat.. Možná se také trošku bojím toho věkového rozdílu s mými přáteli, protože když já jsem s nimi, chováme se všichni jak banda postiženců. Což s A. někdy také, ale prostě si ještě nejsem jistá.. A je zvláštní, že ona sama už se vyptává, kdy ji představím. A to z nás dvou je ona ta zdrženlivější a opatrnější (?).
Možná už to bere vážněji, než já sama? Who knows.

Za dva dny mi definitivně končí škola a vkročím tam až kvůli maturitám. Nevím, zda se na to úplně těším. Hlavně se bojím ztráty přátel. Úplně se zase rozutečeme.
Ale co se dá dělat.. uvidíme!

Mějte se krásně! Úsměv!

Křupavá svačinka?

15. dubna 2015 v 18:51 | Aries |  Deník
Tak jsem včera zase zažila něco úplně nového. Dokonce bych řekla, že jsem překonala jeden z mých strachů.(?)
Jak jsem zmiňovala minule, naskytla se mi příležitost ochutnat hmyz. Skočila jsem po tom jak slepice po flusu. Fakt jsem z toho byla nadšená! Jakože fakt!
Přece jenom, kde já bych se jinde dostala ke smaženému hmyzu? No upřímně, asi nikde. Takže jsem byla ráda za tuto příležitost.
Ve 14h před námi byly už hezky vystavené sarančata, brouci a červi. Pan kuchař nám o tom něco řekl a poté přišly ty ochutnávky, na které jsme se tak všichni "těšili".
Oni všichni totiž dělali "velká ramena" ale když už to máte před sebou, docela vás to přejde.

Bohužel fotku prvního krasavce nemám, ale byla to larva bource morušového. A byla nechutná! Řekli nám, že je to hodně vysmažené, že uvnitř nic nechutného není. Asi mám jiný názor na nechutnost. Představte si moučnou hrachovou kaši s pocitem, že jíte larvu. Mňam!


Další byl tento krasavec. U toho jsem se o vypečení nebála, protože fakt vysušeně vypadal. ,,Možná si otrhejte ty nožičky, mohly by vás škrábat na jazyku" řekli nám. A poté jsme si ho namočili do čokolády. Haha!
Tento už chutnal jako oříšky? arašídy? a voněl jako smažené brambůrky. Dala jsem si ještě druhého do sladkokyselé omáčky a lepší byl tedy nasladko. Zkusila jsem to i samotné. Dalo se..

Ovšem při třetí ochutnávce už byl trošku jiný psychický nátlak.


Tento krasavec (saranče) na nás koukal už od začátku. A my jsme se na něj už od začátku psychicky připravovali.
Musím říct, že to pro mě byla už doopravdy výzva, dát si to sama do pusy. A měli jste vidět můj překvapený výraz, když jsem zjistila, že je to docela dost dobrý! Chuť také oříšková, ale taková jemná.. Dala jsem si druhého zase do sladkokyselé (říkali nám, ať klidně zkusíme víc variací) a chroupala znovu. V omáčce nic moc. Ale v té čokoládě? Klidně přídavek prosím! (toho jsem se ovšem nedočkala, oni jak zjistili ostatní, že je to dobré, docela se po nich zaprášilo..)

Ochutnávku hodnotím jako velice zajímavou a pro mě dost úspěšnou věc, protože jsem se doopravdy přemohla. V papírech, co nám rozdali, se zmiňovali o Pudingu s mravenci (na který tam byl i recept) a to už by pro mě byla asi věc, kterou bych nezvládla.

Jinak se jedná o Entomofagii. Zkuste googlit, kdyby vás to více zajímalo!

Jestli budete mít příležitost, něco takového ochutnat, rozhodně do toho jděte!
PS: Vzala jsem pár kousků domů, jdu to nastrčit máme do večeře...

Narozeniny

13. dubna 2015 v 17:55 | Aries |  Deník
Tak mi včera bylo 19let.
Řeknu vám, že se cítím tak na 60let.

Já narozeniny nikdy moc úplně neprožívám, když nebereme v potaz moje dětské party, které se organizovali tak do 12let?
Od té doby, co se čeká, že se někde s přáteli na narozeniny zřídím alkoholem, je moc neslavím. Většinou se sejdu s nejbližšími na obědě, či uděláme jen nějaký filmový večer u mě.

Tyto narozeniny jsem měla zase rodinný oběd, což je jedna z věcí, na kterou se doopravdy těším, protože mám právo výběru jídla a mamka mi to nemůže zamítnout. Vymyslela jsem si kuře na mrkvi s bramborem, protože to miluju a dlouho jsme to neměli. Mňam.

Po obědě jsem jela za A., abych se sní vůbec tento týden viděla. Přestávám to docela zvládat. Ta holka mě absolutně dostala, okouzlila, pomátla.. (představte si minimálně dalších 10 slov).

Od ní už jsem dostala narozeninový dárek dříve. Dva lístky na koncert. Samozřejmě, že tam půjdu s ní! Je to v květnu.
Takže jsem "nepočítala" s dalším narozeninovým dárkem. Přišly jsme k ní a ona vytáhla balíček. Tak jsem na ní zírala, že jestli si dělá srandu, že dárek už jsem dostala dávno.. Nakonec řekla, ať to otevřu před ní. Trošku jsem se bála, protože nemám ráda, když na mě člověk kouká a čeká nějakou reakci. Myslela jsem, že ji uškrtím. V balíčku bylo 19 kindervajíček, které absolutně miluji. Abyste pochopili. Když se s A. vidíme, já pro ní většinou mám lízátko a ona pro mě kinder. Nevím moc, jak tato "tradice" vznikla. Já ji na její narozeniny dala mega chuppachups lízátko, ve kterém jich bylo asi 15 malých. No, ona mi teď dala krabici s kinder... budu tlustá.


Narozeniny se mi líbily. Možná až moc :3 Divím se, že si s A. stále nelezeme na nervy nebo že jsme se ještě nepohádaly.

13.4 (dnes) jsem nešla do školy, nebylo mi dobře. Avšak teď hlídám Satánka. Nevím co je horší - jestli když jde pomalu domů a nebo když jede pomalu na kolobězce, se kterou stále tříská o zem. Možná by bylo jednoduší odnést ho domů na zádech. Někdy mi ty děti lezou opravdu krkem.. ale zároveň je mám ráda.

Těším se dokonce i na zítřek, máme mít ve škole ochutnávku hmyzu. Zní to možná děsivě, ale já se na to opravdu těším, že to zkusím. Akorát myslím, že mě to přejde, až je uvidím. Haha.. snad ne.

Mějte krásné slunečné dny, posílám úsměvy!

iGirls.cz 2

10. dubna 2015 v 9:41 | Aries |  Ostatní
8. února jsem zveřejnila článek (- iGirls.cz), ve kterém jsem popisovala moje očekávání (?) od této registrace na holčičí seznamce.

Tento článek mě "donutil" napsat poslední komentář u minulého článku.

,,[1]Právě jsem se chystala přihlásit se na igirls, když tu na mě koukla Tvá stránka....Krátce a snad výstižně, protože nemám slov, docela se mě dotkla Tvá věta: čas jsem tím zabila..Ne všichni jsou tam úchyláci co se vystavují nebo chtěji sex a podobně. Jsem dospělá žena, učím na gymnáziu, mám zájmy a koníčky, i dost čtu. Bohužel nemám dost příležitostí se s někým se seznámit v rámci naší komunity, proto alespoň igirls. Je docela smutné, že Ty se tím jen bavíš a zabíjíš čas....Asi si v tomto případě dokážu představit jiné aktivity:((smutné, fakt..."

Slečna (paní?) si bohužel vzala má slova moc k srdci. Ale mě to donutilo se zamyslet nad tím, co jsem napsala. Víte, v té době jsem se opravdu nudila v noci a napadlo mě prostě zaregistrovat se na seznamce.
Teď už vím, že to v podstatě pro mě bylo asi osudové. O tom však později.

Vzhledem k tomu, že na seznamce jsem druhým měsícem, můžu vám tento můj "pokus" už trošku popsat.
Na seznamce se opravdu nachází mnoho lidí, kteří hledají pouze sex. Páry, které hledají bisexuálku do trojky, "slečny" se zajímavou úchylkou.
Avšak nemůžu už křivdit těm, kteří si tam opravdu přišli jen popovídat, či se seznámit s někým novým, stejně jako já. Ti tam jsou také. Našla jsem si tam i kamarádku pouze na psaní, s kterou si jen vyměňujeme nějaké prožitky a vždy si písneme o úplných blbostech, co zrovna prožíváme.
Když se tak ohlédnu zpět myslím si, že moje bývalá přítelkyně, která se mi v únoru vysmála, že jsem se tam zaregistrovala, se spíš bála, že tam někoho potkám.
Je to docela ironie.
Protože já tam doopravdy někoho potkala. Nebo spíš - ona si tam našla mě.
Zaregistrovala jsem se 8.února a od 14.února jsem si začala psát s A..
28.února jsme se poprvé viděly. A aktuálně spolu jsme.

V podstatě nikdy nevíte, co vás potká a kde. První přítelkyni jsem našla na lidé.cz, druhou na iGirls.

A řeknu vám, jsem sakra ráda, že jsem tu noc chtěla "zabít" čas a zaregistrovala jsem se na iGirls.
Protože teď jsem neuvěřitelně šťastná.

Takže se omlouvám všem slušným holkám, které tam hledají štěstí jako já, ve vší slušnosti a doufám, že na svoji spřízněnou duši tam také narazíte nebo aspoň na nové přátele na stejné vlně.

Poslední události

9. dubna 2015 v 14:07 | Aries |  Deník
Poslední dny žiji klasicky mimo realitu.
Událo se u mě hned několik věcí. Navzdory mým obavám jsem prázdniny strávila s A. a propásla Velikonoce. Né že by mi to vadilo...
A. mi sdělila, že se do mě zamilovala.
Začala jsem se silně stresovat z maturity a školy celkově (ještě víc, než kdy předtím).
Změnila jsem strategii. Místo hladovění kvůli rozdrážděnému žaludku z nervozity a nervů se přejídám. Kalhoty, které jsem si kupovala v době "hladovění" mi začínají být těsné.
(Blíží se moje narozeniny, kamarádka, kterou na nějakou dobu zase neuvidím, mi přinesla hromadu čokolády.. kalhoty, děste se!)
Začínám plánovat mé žití po maturitě - byt, do kterého se chci přestěhovat. Snad nám to s Tess vyjde.
Jsem bez peněz a šetřím na tetování.
Pokročila jsem v přípravě na maturitu. Založila jsem si desky s maturitními otázkami. Už mi jich chybí asi jen 50. (+-)

Dost často přemýšlím, jak dokážu prožívat nejhorší a zároveň nejlepší období mého života. Někdy mi přijde, že mám dva životy od sebe oddělené.
Těším se, až tu školu budu mít za sebou. Až se budu moct věnovat svým koníčkům, trávit více času s A. a přáteli. Až už prostě budu jen šťastná.

Dnes jedu hlídat Satánka, zítra mě čekají asi 3testy. Škoda, že den nemá 40h.

Přeji všem maturantům pevné nervy a užívejte si dnes sluníčka!

The love has no labels

7. dubna 2015 v 18:25 | Aries |  Ostatní

Zdroj: http://virality.cz/zamilovani-kostlivci/
Nemám k tomu co dodat.

I ty,Aries?!

4. dubna 2015 v 9:38 | Aries |  Témata týdne
Abyste pochopili, já nikdy nebyla takový ten typický zamilovaný člověk, který viděl svět růžově. Ještě nedávno jsem zastávala názor, že zamilovaní lidé by se měli někam zavřit, a nelézt mi na oči. Sladké řeči a chování? Eh, ustup satane!