Zamilované výkřiky

26. března 2015 v 17:58 | Aries |  Deník
Nevím jak vy, ale já měla vždy pohodový život. Škola na háku, vztahy občas..spíš žádné, stále usměvavá.
Momentálně? Momentálně jsem ve stavu, který nedokážu popsat. Nad vodou mě drží hlavně blízcí přátelé a A..

Nedokážu tu být ani moc aktivní, protože většinou přijedu polomrtvá domů, že se i na školu vykašlu a druhý den toho ve škole lituji.
Avšak jednoho dne jsem absolutně nelitovala! Bylo to úterý. Ten den nám profesorky oznámily hned 3testy na další den. Skvělé! Děkuji! Ale já se mám vidět s A.!
Víte, ani chvilku jsem nepřemýšlela nad tím, zda A. zruším a budu se učit. Prostě jsem ji potřebovala vidět. Měla jít ke mě, takže jsem ji v půl sedmé vyzvedla z práce a šli jsme vedle baráku ještě na chvilku do parku, kde jsme si jen povídaly o našich událostech dne. Nakonec jsme šly k nám.
Bylo už kolem 11h, když se rozhodla, že u mě nakonec bude spát.
My jsme spolu už jednu společnou noc měly a bylo opravdu zvláštní a úžasné, že vedle někoho zase usínám, na jedné posteli, pod jednou peřinou. V objetí.
A to probouzení, když se máte ke komu přitulit.
Zpět k úterní noci!
Takže se rozhodla, že u mě bude spát. Já druhý den měla školu a ona docela brzo (na její obvyklé časy) práci.
Tentokrát jsme nespaly společně na jednolůžku, ale na normální manželské. Takže jsem si oddychla, že budu mít i místo. Myslíte, že jsem nějaké měla? Haha. Prý že není mazlivá. Jasně! Asi 4x mě za noc probudila, když se ke mě tulila a znovu si mě chytala do objetí. Bylo mi krásně.
Ráno, když mě nechtěla pustit z postele, protože se chtěla mazlit. Achjo.. chci zase.

Ve škole to ve středu dopadlo katastrofálně. Z těch testů, jsem dostala čtyřku, takže mi vyšla i čtyřka na čtvrletí z češtiny. Noci však nelituji.
Zítra mě čeká zase!
Jdu večer na koncert s kamarádem ze Slovenska, tak mi nabídla, že potom u ní mohu spát. Potom musím na rodinný oběd a budu u ní spát zase ze soboty na neděli. Netuším, kdy udělám věci do školy.. ale koho to zajímá?

Říkala jsem mamce, že zítra spím u A.. Rodiče o ní už něco málo ví. Hlavně si vydupali fotku. ,,Zase u ní budeš spát? Tak to už je vážné.." odpověděla mi mamka. Jenže, je to vážné? Já doufám, že ano.

Mějte se krásně a nezapomeňte, že štěstí jednou potká i vás! -Aries:-*
PS: Přijde mi jako ironie, že blog jsem si zakládala kvůli mým problémům a celkovému pohledu na svět. A najednou se zamiluji, a píšu tu jen zamilovaně o A.. Achjo :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama