Kinová mánie

3. března 2015 v 21:24 | Aries |  Deník
Tak Aries zase jednou vyrazila do kina. Film jménem GHOUL mě lákal už dlouhou dobu, tak jsem přemluvila L. ať jde se mnou, protože na horory chodíme vždy spolu. Oba jsme neskuteční posránci.

Film je brán jako dokument jedné party, která se rozhodne pátrat po kanibalech.
Nejdříve nás vyděsilo, že je to inspirované skutečnými událostmi, ale nakonec jsme si odhodlaně sedli do sálu a čekali, až to začne.
Po hodině a půl, kdy já jsem polovinu filmu koukala skrz prsty a L. neviděl asi vůbec nic, film skončil a my jsme vyletěli ze sálu. Nápad byl super, zvukové efekty byly také super, u toho se nalekáte asi nejvíc. No prostě jsme byli podělaní.
Já spala ten den u L. na gauči, protože má kino od baráku pár minut, tak abych nemusela jet domů tu dálku. Absolutně vůbec jsem se nevyspala, protože jsem měla špatné sny. To se mi po filmu nikdy nestalo.. Ale tak nějak jsem se dobrala rána a odjela od L..


S A. jsme si naplánovaly, že půjdeme na Kingsmana. Hned další den, co jsem byla na GHOULovi. Takže jsem si říkala, že to už bude pohodička. Potěšil mě pán u kas, že oba dva lístky můžu vzít na body - zadarmo. Na tomto filmu mě překvapilo, jak špatný humor tam pro mě byl, nebo spíš, jak tam nějaké věci byly přehnané. Například že všem vybouchnou hlavy, nebo že tam bylo strašně moc hloupých střílecích scén. No, ale i tak jsme se pobavily a upřímně..já asi tak 75% filmu vedle A. absolutně nevnímala. Jak jinak.

Stále jsem z ní absolutně odvařená. A co si potom píšeme, tak mi přijde, že já se jí také líbím :3
Mamka se stále nevrátila z dovolené, takže tu živořím sama s tátou. No, moc jsem doma zatím nebyla.


Doufám, že si užíváte ty krásné slunečné dny! a filmy doporučuji :) -Aries:-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama