Prozření?

1. února 2015 v 11:36 | Aries |  Deník
Tak jsem zjistila, že mé kamárády štvu, co hůř, že se k nim chovám zle.. Mě ale přijde, že se k nim chovám stále stejně. Že by už pohár přetekl?


Nějak se to teď valí ze všech stran.. ,,Aries, mě se tohle ale nelíbí, jak se ke mě chováš" řeklo mi už asi 5lidí. Moje odpověď, že se chovám furt stejně je ale "setřená" odpovědí ,,Mě se to nelíbilo ani předtím,"

Tak proč lidi? Nevím, jestli u svých přátel ("přátel"???!!) vzbuzuji takový strach, že se mi obojí oporovat (což už mi bylo taky párkrát řečeno) a nebo jestli teď prostě jen "pohár přetekl"? Nevím, prostě nevím.. Vím teď jediné, že musím přibrzdit, protože o ně nechci přijít.

Nejsem na ně nějak úplně zlá, abyste si zase nemysleli, že je po nocích někde mučím.. Spíš jsem hrr.. Samé poznámky, vtípky a tak dále. Když o tom teď píšu, uvědomuju si to každým slovem víc a víc. Sakra.

Nadruhou stranu mě zaráží, proč mi to prostě neřekli dřív. Zamyslela bych se nad sebou, a něco stím udělala.. Klidně už před několika roky.

A zase na opačnou stranu, když jsem klidná, ostatní mě najednou považují za nemocnou. Vyberte si.

Závěrem pro mě je - ubrat na plynu. Než něco řeknu, zhodnotit situaci a i reakci druhé strany.
Možná jsem si teď dala takový novější novoroční cíl. Protože já o ty přátele pravdu nechci přijít, jsou to jediné, co mám, protože jsem nonstop forever alone looser.

Važme si přátel. Protože pokud si jich nebudeme vážit my, tak oni můžou naprosto jednoduše taky odejít.

Hlavu vzhůru a úsměv pro vaše přátele! Aries:-*
PS:
Vím, že tento článek si nikdo z mých přátel nepřečte. Spíš ho považuji za takový závazek a pozdější připomenutí, kdybych sešla z mmé cesty. Pro budoucí Aries! (Aries, už si nikdy nebarvi vlasy na černo!)
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama