Proč jsem sama?

4. února 2015 v 17:14 | Aries |  Deník
Někdy si řikám, že jsem opuštěná a že mě to mrzí a ničí.. Nadruhou v tom vidím volnost, možnost dělat si co chci a nebýt na nikom závislá. Že to jde ikdyž někoho máte? Gratuluji, asi jste potkali vysněného člověka.. což já tedy prozatím fakt ne.. Tak už mi někoho takového do cesty sešlete prosíím!


Vztah. Co to pro mě znamená? Dvě důležité věci: LÁSKA A DŮVĚRA

Pod slovem láska si zase představím porozumnění, naladění na stejné věci, radost trávit čas s druhým a oboustranná spokojenost.
Důvěru tu snad nemusím vysvětlovat.

Někteří lidé by ovšem potřebovali nějak probudit dostat do držky.

Není vztah jako vztah. Poslední dobou mě víc jak to, že jsem sama, trápí to, co se děje s mojí kamarádkou. Její kluk ji doslova omezuje a zakazuje ji chodit skoro kamkoliv. To máme afterparty po plese - ,,Ne, sama tam nepůjde, buhvi co by tam dělala,"
Jenže co by tam ona sakra dělala? Tancovala s námi? No booože! Nevím, jestli k tomu nějak přihrává fakt, že jsem i na holky a nechce ji pouštět se mnou někam ven (viz. článek Bisexuální kamarádka).. Ona není ten typ, že kdyby se opila, tak by po někom lezla, nebo s někým odvážně tancovala.
Nejhorší pro mě je, že nevím co stím dělat, má ji omotanou kolem prstu.. Asi k sobě důvěru prostě nemají.

Dává mi to jen malou lekci, že tohle se mě nikdy nemůže stát. Takže buď zůstanu sama, že nikoho takového podle "mých představ" nenajdu, a nebo slevím z představ. Avšak nechci ani jedno.

Můj pocit osamění odháním tím, že bych teď na nikoho stejně neměla čas.. škola je teď hlavní a musím to nějak dotáhnout do konce. Ale stejně.. chybí mi někdo, kdo by mě jen objal a já bych prostě věděla, že jsem v bezpečí. Tohle vám polštář moc neposkytne.

Úsměv pro zadané, obětí pro nezadané -Aries:-*
PS: Nebojte, nejste v tom sami..
 


Komentáře

1 Scrat Scrat | E-mail | Web | 5. února 2015 v 20:20 | Reagovat

Je mi líto, že jsi zrovna sama, ale pokud hledáš někoho, kdo by tě objal, zkus jít za svou rodinou, chápu, že to není to, co jsi zrovna myslela, ale najít si partnera nebo partnerku je těžké a asi ti s tím neporadím :/
Ohledně té tvé kamarádky, přijde mi, že je její přítel až moc žárlivý, například mě by vadilo, kdyby mi partner takhle nedůvěřoval, navíc by oba dva ve vtahu měli mít nějakou osobní svobodu, takže se do toho nechci plést, ale na jejím místě bych se s ním rozešla.
Jinak, hezký článek, přeji ti, aby se ti v nejbližší době poštěstilo a našla sis někoho, kdo by si s tebou rozumněl :)

2 Aries Aries | Web | 5. února 2015 v 20:23 | Reagovat

[1]: Bohužel kamarádka není zrovna silné a průbojné povahy a to mě děsí ještě víc.. nechává sebou cloumat :/ On se sní už několikrát rozešel, ale ona se k němu vždy "připlazila" zpět.. Asi se prostě bojí být sama. Já se jen modlím, aby se to co nejrychleji vyřešilo..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama