Přežila jsem pondělí

9. února 2015 v 20:22 | Aries |  Deník
A to jsem si říkala, jak strašný to bude den. Ráno nezačalo moc slibně, budík mě probudil dřívě, než jsem doopravdy chtěla. Klasika!
Škola? Děs běs. Testíky a zkoušení. Ano, vážně věřím profesorkám, že to dělají kvůli nám, jistě. Ano, budu sakra maturovat a přijdu si naprosto vygumovaná a psychicky naprosto rozložená. Děkuji za optání. Ale přežila jsem to! Ve škole to překvapivě uteklo jako voda, až jsem se nestačila divit, že už sedím ve vlaku a jedu si to na hlídání malého satánka..

Ten mě za ten den překvapil asi nejvíc. Přijdu do školky, kde ho vyzvedávám, ohlásim se a čekám, až se za mnou do šatny připlazí stím strašně ztrápeným a naštvaným výrazem, že už musí domů i když si chtěl ještě hrát. L. vběhl do šatny, přímo mě do náruče a objal mě!! (!!!!!!!!!!!) Myslím, že jsem tam v tu chvíli stále s otevřenou pusou a nestačila se divit. Musel na mě být asi funny pohled. No, oblékl se normálně (do 15min - klasika) a šli jsme k němu domů. Pustila jsem ho na PC a byl klid..jo, já vím, jsem strašná chůva.

Docela mě v průběhu hlídání překvapilo iGirls.cz, na které jsem se nedávno zaregistrovala. Už jsem si tam s pár holkama psala, s některými několik desítek řádků a když pominu lidi s fetišem na nohy, nebo zda se mi líbí cyklisti v dresu, tak dobrý. Asi zatím.

Jsem dost zvědavá, co přinese zítřek. Stále nejsem rozhodnutá, zda mám jít do Lucerny na film, který je zároveň takový "sraz" holek na holky. Uvidíme, nějak se rozhodnout zítra musím. Třeba budu mít o zážitek navíc.

Hlavu vzhůru a úsměv do dalších dnů. -Aries:-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama