Ohlédnutí zpět

15. února 2015 v 20:30 | Aries |  Deník
Neděle. Tento název dne pro mě znamená jediné - naděje, že se nic nebude dělat. ZRADAA! Samozřejmě hromada povinností, hlavně od rodičů a výčitek, jak doma nic nedělám.. Miluji! Ironicky. Samozřejmě.

Kdybych se měla ohlédnout zpět za tímto týdnem, popsala bych ho slovy - katastrofální nuda.
Znáte ten pocit, kdy sedíte v lavici a už z nudy dokonce posloucháte i tu učitelku a pomalu vám padají víčka? Někdy mám pocit, že učitelky mají školení na uspávání žáků, jinak si to nedokáži vysvětlit.
Nejvíc se vždy bojím pondělí. Huh, zase je předemnou. A ta krutá realita, že jsem víkend strávila hlavně koukáním Supernatural, mému strachu z testů moc neubírá. Jsem strašně líná a nezodpovědná.
A hlavně jsem profesionální odkladač povinností.

Přestávám dost věcí psychicky zvládat, o víkendu jsem si málem zbalila věci, a odjela od rodičů do pražského bytu, protože jsem se pohádala s mamkou. Ale kvůli takové blbosti!

No, asi bych měla někdy vyjít ven mezi lidi, pokecat, zatancovat a tak.. a né jen sedět sama doma a brečet nad tím, jak nikoho nemám (i po přátelské stránce).

Pozitivní v týdnu bylo, že mi zveřejnili článek na titulní stránce blog.cz (spadla mi čelist, když jsem to zjistila). Měla jsem strašnou chuť se stím někomu svěřit, jak jsem byla nadšená, ale nechci, aby moji přátelé o mém blogu věděli. Achjo..Víte, jsem dost zvědavá, jak nakonec v životě dopadnu. Chtěla bych se posunout o rok dopředu už do rozjetého vlaku. Kéžby.

Doufám, že vy jste měli lepší týden než já.. -Aries:-*
PS: Jo, a hlavně ten úsměv!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama