5 důvodů, proč je postel mým nejoblíbenějším místem

4. února 2015 v 14:53 | Aries |  Ostatní
Moje postel. MOJE postel. Už jen tato slova.. ve mě probouzí pohodu a klid.
Myslím, že ani slovy nelze vyjádřit, jak moji postel miluji..

1. Místo relaxace
- jasně spánek! Ale!! Když přijdu ze školy domů, jedna z mála věcí je, že se převléknu a jen tak napůl si do ní lehnu, s nohama na zemi a užívám si klidu (postel mám vyvýšenou skoro do pasu - nejlepší věc!). Dokud mě mamka nezavolá dolů kvůli uklidu. Otročení again!!

2. Kreativní místo
- někdy si řikám, že v posteli dokážu skoro všechno.. Ano, v posteli si ráda i kreslím. Napadají mě nejlepší věci..ve všech směrech..haha. Ale spíš takové ty oddychové věci, kde není potřeba úplná přesnost.. hlavně mandaly :) Hlavně pozitivní energie Aries!

3. Ležím?
- jsem líná, a kdykoliv mám možnost nebo čas si lehnout - udělám to!

4. Moje místo
- moje postel je nejpoužívanější věc v pokoji. Mám tu kolem sebe věci, které potřebuji a mám to tu podle toho i vyzdobené. Fotografie, poličky s knihami, malba nad postelí, závěsy pro pěkný pocit, malby v rámečcích abych se měla na co koukat. Hromada polštářů a pár plyšáků ke kterým mám citový vztah..

5. Více lidí?
- mám 1 1/2 postel, takže se sem vejde i někdo jiný, kromě mě.. Když nás přijde více holek a vlezeme si do postele, kam si nataháme jídlo, notebook a s polštářky se hezky uvelebíme, jsou to moje nejoblíbenější chvíle s nimi... Myslela jsem kamarádky!!!!


Nejoblíbenější činnosti v posteli: spánek a četba
Nejneoblíbenější činnosti: nemoc a vstávání

Pořádně přikrýt a krásným snům vpřed! -Aries:-*
PS: Dnes jsem slyšela o objektofilii - člověk, který má citový vztah k věci a myslí si, že věc má svoji duši a dokáže lásku oplácet.. Začínám o sobě pochybovat :D
Když tak mluvíme o spánku, a já zrovna v posteli píšu tento "článek", asi si na chvilku schrupnu.. Dobrou!
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama