Seznamky.

22. ledna 2015 v 18:36 | Aries |  Deník
Vždy jsem se seznamkám strašně bránila, dokonce jsem je lehce odsuzovala a přišlo mi divné se takto seznamovat, ale pak přišla stará kamarádka. Zoufalost..


Tak před rokem mě přemohl pocit zoufalosti a samoty. Založila jsem si profil na nejmenované seznamce a začala si psát s ostatními holkami, za účelem najít trochu štěstí.

Světe div se, našla jsem ho.

Problém se mnou byl (a je), že nemám koule na to se jen tak s někým neznámým setkat a začít se o něčem bavit. Takže jsme si strašně dlouho psaly.. Povídaly si každý den, někdy až do rána a společně poté nadávaly, protože jsme nebyly vyspané do školy. Celé nám to "překazily" prázdniny, kdy jsem musela odjet na dost dlouhou dobu. Ale zvládly jsme to. S kamarádem skypem a facebookem. Postupně jsme se propracovaly až k webkám a hodinovým hovorům.. A když jsem se vrátila domů, viděly jsme se. Samozřejmě jsme se styděly a byly trošku nesmělé, takže jsem prokecala hodiny skoro sama se sebou, ale bylo už to jiné, už jsme se znaly opravdu dobře.. Díky pane internete.

Už spolu nejsme. Ale odehrála v mém životě velkou roli. A přesvědčila mě, že nemám seznamky tak zavrhovat, protože někdy náhoda opravdu existuje a třeba tam potkáte tu pravou/pravého..
I když příběh o tom, jak jsem svoji lásku našla přes internet, opravdu vyprávět nechci.. Ale asi nás to v této době nemine.

Hlavu vzhůru a úsměv! -Aries:-*
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama