Dnešní homosexualita

20. ledna 2015 v 21:54 | Aries |  Deník
Lidé mě nepřestávají překvapovat. ,,Je mi 12let a jsem lesba," čtu na internetové stránce a ježí se mi doslova vlasy hrůzou..Je to pro hodně lidí dost citlivé téma, ale já tohle prostě asi nepochopím. Dobře, člověk si některé věci dokáže uvědomit dříve, některé později. Někdo to třeba zjistí až po 12letech manželství (nebo si to spíš připustí), ale snad né ve 12letech svého života..

Já si hned také neřekla ,,Jsem bisexuální," podala jsem to jinak. V podstatě tuhle větu jsem začala používat až o dost později pro okolí, aby to nějak pochopili. Protože vždy to není tak jednoduché, jak to vypadá.

Dejme tedy tomu, že mi je 12let. Já v 12letech byla zamilovaná do své nejlepší kamarádky. A jak jsem to mohla poznat? No, to se asi těžko popisuje. Nastala změna mezi námi, která mě donutila se před ní stydět, být z ní nervózní a neskutečně jsem ji propadla. Byla to asi spíš taková platonická, utajená láska (řekla jsem ji to až v mých 14letech, kdy to stále trvalo). Svěřila jsem se s tím později jiné kamarádce. A co mi na to ona řekla? ,,Myslela jsem si, že se něco mezi vámi děje, chovala jsi se jinak, dokonce jsi na ní i jinak koukala," okolí prostě vše pozná.

To, že jsem v 11letech něco tušila ale neznamená, že jsem hned běžela a vyřvala to do světa (na internet), sice byla jiná doba, ale už jen kvůli sobě jsem si to nechala pro sebe a nikde s tím "nemachrovala", já se toho dokonce bála. Nebyla jsem si ničím absolutně jistá. A to si myslím, že si 11letá holka být prostě jistá nemůže. Holky, neblázněte prosím.. To, že v mladém věku začnete objevovat svět a zažijete nějaké ty líbačky se svou nejlepší kamarádkou z vás nedělají hned lesbu nebo bisexuálku.

Mě slečny doslova přitahovaly jako magnet a umí to dodnes. Potvory. Zklamaná jsem byla nejvíc, když mi holka řekla, že ji nevadí mít něco s holkou, ale bisexuálka či lesba není. Tak proč sakra??? Dostala jsem se tedy k názoru, že bisexuálka či lesba je jedině ta, která dokáže mít s jinou holkou vztah. Opravdový vztah na něčem založený a plnohodnotný. Ty co to nedokážou, nebo si to neumějí ani představit, si na něco jen hrají.. Takových jsem potkala dost. Nejhorší je být pokusným králíčkem, aby zjistily jaké to s holkou je..


Jak vás, sakra holky, mám v tomhle světě od sebe rozeznat?? Achjo, prý že bisexuálky mají více možností. Prdlajs. Máme více starostí..

Ale hlavně úsměv a hlavu vzhůru! -Aries :-*
PS: VŠAK JÁ TĚ JEDNOU NAJDU :3 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama